Suomen juniori ranking 1.1.2010

Myös juniorien ranking on julkaistu – miellyttävää luettaavaa ESRC:n junnujen osalta … mutta töitä pitää vielä tehdä!

POJAT 19
Sija Nimi Seura Luokka
1. Hiltunen Ville OSK MA 12
2. Honkanen Joonas HSRC MA 23
3. Putsela Justus MiSq MC 9
4. Kylliäinen Joonas ESRC MC 26
5. Hiltunen Aleksi OSK MC 27
6. Jaakkola Joni ESRC MC 50
7. Heinonen Juhani SaSkö MC 106
8. Mustonen Ville SC Ruka MD 9
9. Turtonen Arno TSK MD 91
10. Siikaoja Eemeli SC Ruka MD 94

POJAT 17
1. Vähämaa Jaakko ESRC MA 5
2. Knuutila Tatu ESRC MA 22
3. Ekholm Tommi ESRC MA 32

4. Turtonen Olli TSK MB 19
5. Siitari Oliver ESRC MC 29
6. Karhu Joonas LahtiSq MC 45
7. Tirkkonen Olli TSK MC 61
8. Elo Samuli TSSq MC 63
9. Salonen Jesse TSSq MC 68
10. Vikström Ilmari HSRC MC 70
11. Saloranta Pyry SqK MC 106
12. Manninen Ville MiSq MD 14
13. Savolainen Eetu SqK MD 123
14. Kääriäinen Ville-Antti MiSq MD 132

POJAT 15
1. Äijänen Jami JSK MB 25
2. Äijänen Miko JSK MB 27
3. Rautiainen Kristian ESRC MC 40
4. Lilja Sebastian ESRC MC 84
5. Juntunen Touko ESRC MC 90

6. Hänninen Matias SqK MC 100
7. Antikainen Samuli OSK MC 115
8. Ruokangas Nuutti OSK MC 117
9. Muukkonen Mirko MiSq MD 5
10. Okkonen Antti ESRC MD 27
11. Lehmusvaara Frans JSK MD 70
12. Halonen Juho SqK MD 83
13. Merivirta Teemu MiSq MD 97
14. Liukkonen Casper MiSq MD 116
14. Kuparinen Emilio HSRC MD 116
16. Pietilä Henry HSRC MD 131
17. Kankaanpää Niklas ESRC MD 145
17. Salo Teemu SqK MD 145
17. Airio Kalle TSSq MD 145
20. Korhonen Elias ESRC MD 148

TYTÖT 19
1. Saloranta Saara SqK NA 4
2. Vähätalo Vilja TSK NA 16
3. Saarela Emilia YlivSq NB 17
4. Alitalo Hanna TSK NB 29

TYTÖT 17
1. Mustonen Kristina JSK NA 5
2. Forss Lisa TSK NB 8
3. Ylikoski Laura TSK NB 28
4. Mäkelä Minna TSK NB 38

TYTÖT 15
1. Soini Emilia ESRC NA 2

2. Vikström Aurora HSRC NA 6
3. Korhonen Emilia ESRC NA 9
4. Baston Katarina ESRC NA 10
5. Lilja Cecilia ESRC NB 18

6. Koskinen Riina SqK NB 22
7. Pohjavaara Saana TSK NB 26
8. Ekholm Maarit ESRC NB 30
9. Falck Nea ESRC NB 34
10. Korpeinen Sofia ESRC NB 35
11. Silvennoinen Meri ESRC NB 37

12. Parmonen Sakura TSK NB 39
13. Takaluoma Iida OSK NB 41
14. Aalto-Setälä Katri ESRC NB 42
15. Uusitalo Milla OSK NB 43
15. Valasma Saana OSK NB 43
17. Valtanen Wivi TSK NB 45

    Kommentoi artikkelia »»

    Sinun on rekisteröidyttävä jos haluat jättää kommentteja