Espoo Junior Open 2015 valion voittajaksi Elias Korhonen!

EJO2015_palkitut_2_cropped_500px

Espoo Junior Open 2015 pelattiin vauhdikkaissa tunnelmissa Esport Centerissä. Ylläolevassa kuvassa kisojen palkittuja junioreita. Kiitokset kaikille osallistujille, tukijoukoille sekä kisatiimille! Ensi vuonna tavataan taas EJO:n merkeissä.

Kilpailujen täydelliset tulokset tournamentsoftwaressa.

Oheisissa valokuvissa tasoluokkien sekä eri ikäluokkien palkitut pelaajat.

Valio-kaavion 2. Maarit Ekholm HSRC, 1. Elias Korhonen ESRC & 3. Riina Koskinen HSRC

Valio-kaavion 2. Maarit Ekholm HSRC, 1. Elias Korhonen ESRC & 3. Riina Koskinen HSRC

A-kaavion 2. Atte Mäkinen ESRC, 1. Oskari Laitinen OSK & 3. Ville Ruismäki ESRC

A-kaavion 2. Atte Mäkinen ESRC, 1. Oskari Laitinen OSK & 3. Ville Ruismäki ESRC

B-kaavion 2. Heidi Salmi KSQ, 1. Johanna Salmi KSQ & 3. Topi Takaluoma OSK

B-kaavion 2. Heidi Salmi KSQ, 1. Johanna Salmi KSQ & 3. Topi Takaluoma OSK

C-kaavion 2. Jemina Stengård SquNa, 1. Jane Kotila ESRC & 3. Elina Heinikoski SquNa

C-kaavion 2. Jemina Stengård SquNa, 1. Jane Kotila ESRC & 3. Elina Heinikoski SquNa

Tytöt alle 11 menestyjät: 2. Roosa Joutsi SquNa, 1. Jane Kotila ESRC & 3. Nea Ollikainen ESRC

Tytöt alle 11 menestyjät: 2. Roosa Joutsi SquNa, 1. Jane Kotila ESRC & 3. Nea Ollikainen ESRC

Pojat alle 11 voittaja Kaius Puura, ESRC, kuvasta puuttuu hopeamitalisti Tomi Litkey ESRC

Pojat alle 11 voittaja Kaius Puura, ESRC, kuvasta puuttuu hopeamitalisti Tomi Litkey ESRC

Tytöt alle 13 menestyjät: 1. Jemina Stengård SquNa, 2. Aino Linho SquNa

Tytöt alle 13 menestyjät: 1. Jemina Stengård SquNa, 2. Aino Linho SquNa

Pojat alle 13 menestyjät: 1. Oskari Laitinen OSK, 2. Ville Ruismäki ESRC, kuvasta puuttuu 3. Leo Paatelainen ESRC

Pojat alle 13 menestyjät: 1. Oskari Laitinen OSK, 2. Ville Ruismäki ESRC, kuvasta puuttuu 3. Leo Paatelainen ESRC

Tytöt alle 15 menestyjät: 2. Kamilla Stengård SquNa, 1. Viola Joutsi SquNa & 3. Heidi Salmi KSQ

Tytöt alle 15 menestyjät: 2. Kamilla Stengård SquNa, 1. Viola Joutsi SquNa & 3. Heidi Salmi KSQ

Pojat alle 15 menestyjät: 1. Elias Korhonen ESRC, 3. Topi Takaluoma OSK, kuvasta puuttuu 2. Joose Leppänen ESRC

Pojat alle 15 menestyjät: 1. Elias Korhonen ESRC, 3. Topi Takaluoma OSK, kuvasta puuttuu 2. Joose Leppänen ESRC

Tytöt alle 17 menestyjät: 2. Saana Valasma OSK, 1. Katri Aalto-Setälä ESRC & 3. Meeri Särkkä HSK

Tytöt alle 17 menestyjät: 2. Saana Valasma OSK, 1. Katri Aalto-Setälä ESRC & 3. Meeri Särkkä HSK

Pojat alle 17 menestyjät: 3. Joel Rouste ESRC, 1. Rasmus Sirkiä HSK & 2. Joel Jalovaara HSK

Pojat alle 17 menestyjät: 3. Joel Rouste ESRC, 1. Rasmus Sirkiä HSK & 2. Joel Jalovaara HSK

Tytöt alle 19 menestyjät: 3. Sanna Koivumäki ESRC, 1. Maarit Ekholm HSRC & 2. Riina Koskinen HSRC

Tytöt alle 19 menestyjät: 3. Sanna Koivumäki ESRC, 1. Maarit Ekholm HSRC & 2. Riina Koskinen HSRC

Pojat alle 19 voittaja Atte Mäkinen, ESRC

Pojat alle 19 voittaja Atte Mäkinen, ESRC

    Kommentoi artikkelia »»

    Sinun on rekisteröidyttävä jos haluat jättää kommentteja