Espoo HPP Satellite 2017 ilmoittautuneet / entries
# Sukunimi / Family Name Etunimi / First Name Seura / Club Luokka / Category
1 Kurm Henrik Estonia Miehet - Men
2 Lilja Harry ESRC Miehet - Men
3 Kylmälä Vesa ESRC Miehet - Men
4 Koivumäki Sanna ESRC Naiset - Women
5 Valasma Saana Oulu Naiset - Women
6 Valasma Harri OSK Miehet - Men
7 Vaarala Eino ESRC Miehet - Men
8 Wahlstedt Jyrki HSRC Miehet - Men
9 Lumi Priit Estonia Miehet - Men
10 Stubin Iiro MetroStone Miehet - Men
11 Niemi Tuukka HSRC Miehet - Men
12 Simola Jussi ESP Miehet - Men
13 Ruismäki Ville ESRC Miehet - Men
14 Kela Petri ESRC Miehet - Men
15 Eskola Ville ESRC Miehet - Men
16 Ignatius Markku MetStone Miehet - Men
17 Korhonen Elias ESRC Miehet - Men
18 Vainio Marja ESRC Naiset - Women
19 Vähämaa Jaakko ESRC Miehet - Men
20 Lind Antti HSRC Miehet - Men
21 Aalto Kari ESRC Miehet - Men
22 Piik Paul Eesti Squashiakadeemia Miehet - Men
23 Aalto-Setälä Katri ESRC Naiset - Women
24 Koivu Tapio ESRC Miehet - Men
25 Pohjamies Tuomo ESRC Miehet - Men
26 Värilä Marko HSK Miehet - Men
27 Bardis Vasilis HSRC Miehet - Men
28 Peltola Jaakko-Antti Senators Miehet - Men
29 Luhtala Raila ESRC Naiset - Women
30 Kuivalainen Mika HSRC Miehet - Men
31 Kikkas Kirsika Estonia - Castor Squash Naiset - Women
32 Pettai Kristjan TSRC Estonia Miehet - Men
33 Westren-Doll Jack JSK Squash Miehet - Men
34 Herola Veikko Siilinjärvi Miehet - Men
35 Koivu Tiina ESRC Naiset - Women
36 Kaltiainen Kai HSRC Miehet - Men
37 Suistomaa Marko MiSq Miehet - Men
38 Laatikainen Jaakko KSC Miehet - Men
39 Järvinen Janne KSQ Miehet - Men
40 Puurunen Jukka KSC Miehet - Men
41 Yliranta Raimo JSK Squash Miehet - Men
42 Ruokangas Nuutti TSSQ Miehet - Men
43 Uusitalo Milla HSRC Naiset - Women
44 Karsikas Ville JSK Squash Miehet - Men
45 Ali Akif ESRC Miehet - Men
46 Kostiainen Emilia ESRC Naiset - Women
47 Rintanen Juha Salsi Miehet - Men
48 Kallio Matti HSRC Miehet - Men
49 Stengård Jani SquNa Miehet - Men
50 Stengård Atte SquNa Miehet - Men
51 Salminen Riku HSK Miehet - Men
52 Leskinen Aleksi Misq Miehet - Men
53 Pettai Jaanus Tallinn Squash Rackets Club Es Miehet - Men
54 Koskinen Riina HSRC Naiset - Women
55 Koskinen Ville SqK Miehet - Men
56 Särkkä Reijo ESP Miehet - Men
57 Niskala Samuli SC-Ruka Miehet - Men
58 Niskala Onni SC-Ruka Miehet - Men
59 Särkkä Meeri HSK Naiset - Women
60 Winter Kalle SalSi Miehet - Men
61 Penttilä Johanna ESRC Naiset - Women
62 Koivisto Torbjörn ESP Miehet - Men
63 Nakari Martti ESP Miehet - Men
64 Hassinen Hessu SalSi Miehet - Men
65 Teräsvirta Heikki SalSi Miehet - Men
66 Kotila Juuso Esrc Miehet - Men
67 Kotila Jane Esrc Naiset - Women
68 Liimatainen Juha Espoo Miehet - Men
69 Pyynönen Erkki NääsSq Miehet - Men
70 Hiltunen Kari HSRC Miehet - Men
71 Riutta Jan HSK Miehet - Men
72 Ulfves Kristian ESP Miehet - Men
73 Vuopala Risto HSRC Miehet - Men
74 Repo Petteri HSRC Miehet - Men
75 Huuhka Henrietta SqK Naiset - Women
76 Leppänen Joose ESRC Miehet - Men
77 Knuutila Tatu EDRC Miehet - Men
78 Naukkarinen Esa KSQ Miehet - Men
79 Määttänen Anssi TSSq Miehet - Men
80 Kämäräinen Marko SC Ruka Miehet - Men
81 Stör Kai JSK Miehet - Men